vācu

DieAugsburger Puppenkiste ist ein Marionettentheater in Augsburg. Es befindet sich im ehemaligen Heilig-Geist-Spital im historischen Zentrum von Augsburg. Seit 1948 produziert die "Augsburger Puppenkiste" theatralische Adaptionen von Märchen und ernsthaften Stücken. 1953 begann die Produktion von Fernsehserien.

latviešu

Augsburgas leļļu kaste ir leļļu teātris Augsburgā. Tas atrodas bijušajā Heilig-Geist-Spital, Augsburgas vēsturiskajā centrā. Kopš 1948. gada "Augsburger Puppenkiste" veido teātru pielāgojumus pasakām un nopietnām lugām. Televīzijas seriālu veidošana sākās 1953. gadā.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)