vācu

Das Meiningen Court Theater, heute Meininger Staatstheater. Das Theater bietet Musiktheater, Theater, Konzerte und Puppentheater. Das Programm wird durch die Aufnahme von Ballettaufführungen des Landestheaters Eisenach weiter verbessert. Bis 2017 war das Theater als "Südthüringisches Staatstheater" tätig, bevor es in "Meininger Staatstheater" umbenannt wurde.

latviešu

Meiningen Court Theatre, šodien Meiningen State Theatre. Teātris piedāvā muzikālu teātri, teātri, koncertus un leļļu izrādes. Programmu vēl vairāk pilnveido, iekļaujot Eisenachas Landestheater baleta izrādes. Līdz 2017. gadam teātris darbojās kā “Südthüringisches Staatstheater”, pirms tam to pārdēvēja par “Meininger Staatstheater”.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)