vācu

Sprache ist der Schlüssel zu fast allen Lebensberei- chen. Für unsere Kinder ist die Sprache Werkzeug und Brücke zugleich, sie ermöglicht ihnen die An- eignung von Wissen, Erkenntnissen und Einsichten, so dass aus lernenden Kindern bewusste Erwachsene werden, die sich in der Welt von morgen zurechtfin- den und sie angemessen gestalten können. Die Sprachentwicklung eines Kindes stellt einen komplexen Lernprozess dar, der im zwischenmensch- lichen Miteinander erfolgt und entscheidend beein- flusst wird durch Anregungen aus dem sozialen Um- feld. Sprachliche Anregung und kommunikatives Miteinander in der Familie prägen den Spracherwerb des Kindes vom ersten Tag an. Alle Sinne und Emo- tionen sind in diesen Prozess einbezogen, alle Fähig- keiten bauen aufeinander auf, werden weiterentwi- ckelt und miteinander verknüpft. Im Regelfall wird ein Kind auf diese Weise bis zum Schuleintritt seine Sprachentwicklung abgeschlossen haben und sollte dann in der Lage sein, im Unterricht erfolgreich mit- zuarbeiten. Damit ist der Grundstein für eine erfolg- reiche Bildungsbiografie gelegt.

latviešu

Valoda ir atslēga gandrīz visās dzīves jomās. Valoda mūsu bērniem ir gan instruments, gan tilts, un tas ļauj viņiem iegūt zināšanas, atziņas un atziņas, lai bērni, kas mācās, kļūtu par apzinīgiem pieaugušajiem, kuri varētu orientēties rītdienas pasaulē un atbilstoši to veidot. Bērna valodas attīstība ir sarežģīts mācību process, kas notiek starppersonu attiecībās un ko izšķiroši ietekmē sociālās vides ieteikumi. Valodas stimulēšana un komunikatīvā kopība ģimenē veido bērna valodas apguvi jau no pirmās dienas. Šajā procesā ir iesaistītas visas maņas un emocijas, visas spējas balstās viena uz otru, tiek tālāk attīstītas un savstarpēji saistītas. Parasti līdz valodas uzsākšanai bērns būs pabeidzis valodas apguvi šādā veidā, un pēc tam viņam jāspēj veiksmīgi strādāt stundās. Tas ir pamats veiksmīgai izglītības biogrāfijai.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)