vācu

1. Einleitung Besonders Kinder in den ersten drei Lebensjahren benötigen in ihrem Alltag ein hohes Maß an Konstanz, damit sie in der – für sie immer wieder unbekannten und überraschenden Umwelt – Halt, Überblick und Orientierung finden und so auch zunehmend handlungsfähiger werden können. Für ein junges Kind ist alles neu – es verfügt über die gleichen Wahrnehmungsmöglichkeiten wie ältere Kinder oder Erwachsene, aber es fehlen ihm noch die Erfahrungen und Handlungsmöglichkeiten, die vielen Eindrücke zu sortieren, zu verstehen und deren Bedeutungen zu erfassen. Da sehr junge Kinder sich besonders über ihre Wahrnehmung orientieren, sind sie sogar besonders offen für Reize, denn alles kann von Bedeutung sein. Sie schauen, riechen und fühlen, sie bewegen sich in der Welt und spüren die Eigenschaften der Umgebung wie Oberflächen, Temperatur, Stimmungen und Atmosphäre. In dem, was sie wahrnehmen, suchen sie eine Ordnung. Sie entdecken Zusammenhänge und Strukturen, die es ihnen immer mehr ermöglichen, Ereignisse vorherzusehen und auch nach ihren Bedürfnissen und Intereressen zu beeinflussen.

latviešu

1. Ievads Īpaši bērniem pirmajos trīs dzīves gados ikdienas dzīvē ir nepieciešams augsta nemainības pakāpe, lai viņi atrastos atkal un atkal viņiem nezināmā vietā un pārsteidzoša vide - atrodiet atbalstu, pārskatu un orientāciju utt var arī arvien vairāk darboties. Mazam bērnam ir viss jauns - tai ir tādas pašas uztveres iespējas kā vecākiem bērniem vai pieaugušajiem, taču tai joprojām trūkst pieredzes un iespēju rīkoties, lai šķirotu un saprastu daudzos iespaidus un saprastu to nozīmi. Tā kā ļoti mazi bērni ir īpaši noraizējušies par viņu vingrinājumiem viņi pat ir īpaši atvērti stimuliem, jo ​​viss var būt svarīgs. Viņi izskatās, smaržo un jūt, viņi pārvietojas pasaulē un sajust tādas vides īpašības kā virsmas, temperatūra, noskaņojums un atmosfēra. Viņi meklē kārtību tajā, ko viņi uztver. Viņi atklāj savienojumus un struktūras, kas viņiem ir arvien svarīgākas ļaut paredzēt notikumus, kā arī atbilstoši viņu vajadzībām un Ietekmēt intereses.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)